Pod čím a v čem spát v zimě?

Spousta lidí se i v dnešní době stále trápí jedním problémem – v létě je jim v posteli horko a v zimě zase zima. Přitom stačí zaměřit se na pár drobností a můžete bezstarostně usínat.

 

Správná peřina je základ

Díky moderní době se již nemusíme spoléhat na jeden typ peřiny a pod tou se trápit zimou. Na trhu je spousta možností, jak se v zimě zahřát. Proto si pořiďte přikrývky na zimu a zvlášť na léto. Lze sehnat přikrývky z mikrovlákna, u kterých je důležité množství výplně, podle které se rozlišují na letní a zimní. Péřové přikrývky jsou na tom podobně, jelikož díky novému způsobu šití, je jejich provedení kvalitní a již to nejsou těžké duchny, kterým z rožků kouká peří. Uvidíte, že i taková drobnost jako výměna letní přikrývky za zimní, vám usnadní usínání.

 

Máte teplé povlečení?

Kromě nekonečných barevných kombinací a vzorů získalo ložní povlečení, ještě jeden nový prvek – materiál. Kromě klasického bavlněného povlečení se můžete na trhu setkat se saténovým, krepovým nebo flanelovým. Ale jaké zvolit do zimních měsíců? Doporučujeme sáhnout po flanelovém. Flanelové povlečení má speciální povrchovou úpravu, je příjemné na dotek, ale hlavně příjemně hřejeBavlněné povlečení je možné používat celoročně a skvěle pohlcuje vlhkost a pot. Saténové povlečení nechejte na letní měsíce, jelikož spíše chladí.

 

K televizi pod deku

V zimě jsou noci dlouhé, a proto je většina z nás tráví buď u televize, nebo při dobré knize. Než byste se schovávali do huňatých svetrů, zkuste deku. Taková mikroflanelová deka nejen zahřeje, ale hlavně je velice příjemná na dotek. Nemusíte ji využívat jen jako přikrývku, ale dokáže vytvořit skvělý designový prvek obývacího pokoje jako přehoz přes sedací soupravu.


Doufáme pro vás byly naše tipy přínosem a pokud sháníte ložní prádlo a přikrývky na zimu, u nás si jistě vyberete.

Český výrobek

Tradiční výrobky z české republiky

Doprava zdarma

Objednejte nad 1 500 Kč a dopravu uhradíme za vás

Velkoobchod

Kvalitní výrobky za nejnižší možné ceny