Tip co pořídit do sauny

V dnešní době je trendy pořídit si domácí saunu, či si alespoň chodit odpočinout a zrelaxovat se do sauny veřejné. 

Pokud máte saunu domácí, určitě si ji chcete vybavit co nejlepšími doplňky. Těch je celá řada, od podhlavníků, aroma esencí, teploměrů, vlhkoměrů a dalších a dalších. 

V našem eshopu Vám nabízíme saunové zábalové plachty a saunové osušky.

 

Nevíte, jaký je mezi nimi rozdíl? 

 

Saunová zábalová plachta

 

Je to jednoduché, saunová zábalová plachta je celá ušitá ze 100% bavlny, je určena k zabalení těla. Dá se využít nejen v sauně, ale např. jako zábalová plachta určena pro masáže. 

U nás je ručně šitá a je vyráběná ve dvou rozměrech, a to přesněji v rozměru 90x220 cm a 110x240 cm. Navíc zábalovou plachtu v rozměru 110x240 právě nabízíme v akční ceně! Tyto zábalové plachty mají dlouhou životnost a jsou ušity z kvalitního materiálu.

 

Saunová osuška 

Dále pak nabízíme saunovou osušku. Jedná se o osušku z bavlněného froté materiálu, která vyniká svým rozměrem 102x167 cm, vysokou gramáží 500g/m2. Je odolná, výborně saje a rychle usychá. Kromě toho je zajímá reliéfem, který je na ní vyobrazen. Tento jednoduchý, elegantní vzor se hodí do každé sauny či koupelny, právě svou nadčasovostí. 

 

Tip na vánoční dárek

Ze saunových zábalových plachet a osušek, si pak doma můžete vytvořit krásný vánoční dárek pro své blízké, kteří se rádi saunují, stačí si vzít např. nějaký proutěný košíček, či vědro, do něj naaranžovat zábalovou plachtu, osušku a např. aroma esenci, kartáč a např. usušený květ levandule a úžasný Vánoční dar je hotový.

Přejeme krásně strávené chvíle v sauně či masáži ;-)

Zde se můžete podívat na náš saunový sortiment: 

https://www.petrsmolka.cz/saunovy-sortiment/

 

 

Český výrobek

Tradiční výrobky z české republiky

Doprava zdarma

Objednejte nad 1 500 Kč a dopravu uhradíme za vás

Velkoobchod

Kvalitní výrobky za nejnižší možné ceny