Typy povlečení bez žehlení

Díky speciálním povrchovým úpravám materiálů, vznikne látka s nežehlivým povrchem, nemusíte se bát, že by bylo povlečení nevzhledné nebo dokonce pomačkané, tyto materiály jsou na to uzpůsobené.

 

Krepové povlečení

Krepové povlečení se těší oblíbenosti právě díky tomu, že jej není třeba žehlit. Krepové povlečení se nemačká a zachovává si svůj tvar. Je rozdílné od bavlněného povlečení svou vyšší tvrdostí a to i přesto, že se jedná o bavlněné povlečení s povrchovou úpravou, aby se docílilo typického zvlnění. Krepové povlečení doporučujeme prát na 40 stupňů, poté jej dobře rozvěste a nechejte proschnout. Krepové povlečení lze využívat celoročně.

 

Povlečení z bavlněného saténu

Bavlněný satén působí na první pohled luxusním dojmem. Látka je velice jemná a hladká. Opět se jedná bavlněné povlečení, které je opatřeno povrchovou úpravou, aby se docílilo požadovaného lesklého vzhledu. Povlečení si zachovává typických vlastností bavlny a výborně absorbuje vlhkost. Bavlněný satén má chladivé účinky, proto doporučujeme používat toto povlečení hlavně v letních měsících. Povlečení z bavlněného saténu perte na 40 stupňů pro zachování jeho vlastností a barev.

 

Věříme, že pokud nejste fanoušky žehlení, tak jsme vám právě nabídli řešení, jak se této činnosti vyhnout, alespoň co se povlečení týče. Přečtěte si také článek s našimi tipy, jak se starat o povlečení.

Český výrobek

Tradiční výrobky z české republiky

Doprava zdarma

Objednejte nad 1 500 Kč a dopravu uhradíme za vás

Velkoobchod

Kvalitní výrobky za nejnižší možné ceny